Mažeikių dekanatas

Rubikų Šv. Roko parapija

Rubikai, 89357 Mažeikių r.

Aptarnauja kun. Saulius STYRA (Pievėnai)

Šiokiadieniais nėra
    Šeštadieniais pagal susitarimą
    Spalio mėn. 16 val. šv. Mišios, po jų –rožinis
  • Išpažinčių klausoma prieš šv. Mišias
  • Pirmaisiais mėnesio penktadieniais ir šeštadieniais pamaldos 16 val. (vasarą), 15.30 val. (žiemą)
    Kryžiaus kelio pamaldos sekmadienį prieš šv. Mišias 9.30 val.
  • Gegužinės pamaldos sekmadieniais 9.30 val., šiokiadieniais 16 val.
  • Birželinės pamaldos sekmadieniais 9.30 val., šiokiadieniais 16 val.
  • Rožinis spalio mėn. po 16 val. šv. Mišių

Šv. Juozapo atlaidai – kovo 19 d.
Šv. Roko atlaidai – rugpjūčio 16 d. (keliami į sekmadienį)
Švč. M. Marijos, Gailestingumo Motinos, atlaidai – lapkričio 16 d..

Rubikai, Kalniškiai, Girkaliai.

Caritas; vaikų rengimo Pirmajai Komunijai, Sutvirtinimui grupės.

Laukiame Jūsų!

Pavadinimas Rubikų Šv. Roko parapija
Adresas Bažnyčios g. 36, Rubikai
Juridinio asmens kodas 191274695
Bankas Swedbank

Rubikų koplyčia įkurta 1934 metais, Kun. Anupro Stonio pastangomis, tuometinio Telšių Kunigų Seminarijos Dvasios Vado. Koplyčia dedikuota šv. Roko garbei, limpamųjų ligų globėjo. Pirmykščios koplyčios ilgis 4,5 metro, u metrų pločio, ir 2,5 metro aukščio.

1934 metais birželio mėnesio 19 d. kun. A. Stonys iš Telšių Vyskupo gavo leidimą laikyti viešas pamaldas Rubikų koplyčioje.

1934 m. rugsėjo 4 dieną koplyčią pašventino kun. Anupras Stonys. 1934 m. pastatyta koplyčia pasirodė per ankšta ir maža, kad galėtų sutalpinti sekmadieniais ir šventadieniais dalyvaujančius pamaldose. Kilo sumanymas pastatyti erdvesnę koplyčią – bažnyčią. Bažnyčios planą braižė technikas Tadas Vertas. Koplyčios ilgis 18,4 metro, plotis 8,5 metro, aukštis 5,5 metro.

1936 m. rugpjūčio 16 dieną, sekmadienį, Šv. Roko dieną, kun. Nikodemas Petkus pašventino bažnyčią „Šv. ROKO titulu“. Prie šventinimo apeigų asistavo kun. A. Stonys, kun. M. Laučikas, Gadonavo klebonas, kun. Pr. Stulginskis, Pievėnų klebonas, kun. Riškus, Sedos vikaras, kun. Kiela, Tirkšlių klebonas, kun. J. Skirgaila, Gegrėnų klebonas. Žmonių prisirinko minios.