į pirmą puslapį

Kronika

Jaunimo savanorių mokymai Telšiuose
Paskelbta: 2022-04-15 13:01:33

Telšių vyskupijos jaunimo centras balandžio 8-9 dienomis organizavo mokymus jaunimo vadovams bei savanoriams “Padėk užtvirtint”. Mokymai vyko Telšių Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijoje.

Renginio metu Telšių vyskupijos jaunimo centro komanda - Gabrielė Eitavičienė ir kun. Salezietis Alexis Danillo Garro pristatė jaunimo centro veiklos ateities viziją, taip pat su mokymų dalyviais aptarė sutvirtinamųjų tikėjimo šventės UŽTVIRTINK, šiemet vyksiančios dekanatuose, programą.

Susitikimo dalyviai noriai bendravo mažose grupelėse, o šiltą atmosferą mokymų pradžioje padėjo sukurti pirmąjį susitikimo vakarą vykęs protmūšis.

Renginyje dalyvavo bei savo mintimis dalinosi Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius, kuris savo buvimu bei padrąsinimo žodžiais įkvėpė po ilgo pandemijos laikotarpio gausiai iš visos vyskupijos susirinkusį jaunimą bei jį lydinčius vadovus.

Susitikimo tikslas buvo ne tik aptarti planus dėl šių metų ,,Užtvirtink” renginių dekanatuose, bet ir bendrystės pagalba atgaivinti pandemijos metų nusilpusius tarpusavio ryšius.

Telšių vyskupijos jaunimo centro informacija
 

 

 

 
aukštyn
TELŠIŲ VYSKUPIJOS KURIJOS REKVIZITAI: Pavadinimas/Beneficiary Account Name: Telšių vyskupijos kurija
Sąskaitos numeris/Beneficiary Account Number: LT73 4010 0428 0001 1641
JA kodas/Beneficiary code: 191270864
Adresas/Beneficiary Address: Katedros a. 5, LT-87131, Telšiai, Lithuania
Banko pavadinimas/Bank Name: LUMINOR bank
Banko SWIFT kodas/Bank SWIFT code: AGBLLT2X
Banko adresas/Bank address: Konstitucijos pr. 21A, LT-03601 Vilnius, Lithuania

 Sekite mus: