Sinodinio kelio darbo grupė Telšių vyskupijoje
Paskelbta: 2022-01-13 11:11:54

2022 m. sausio 12 d. Telšių vyskupijos kurijoje įvyko Telšių vyskupijos Sinodinio kelio darbo grupės posėdis, kuriam vadovavo vyskupas Algirdas Jurevičius. Sinodinio kelio darbo grupė buvo sukviesta remiantis Vyskupų sinodo generalinio sekretoriato paskelbtu Vademecum „Dėl sinodinės Bažnyčios: bendrystė, dalyvavimas ir misija“.

Sinodinio kelio darbo grupę sudaro kun. Andrius Vaitkevičius (Sinodinio kelio koordinatorius), kan. Vilius Viktoravičius (generalvikaras), kan. Haroldas Šneideraitis (kancleris), mons. Rimantas Gudlinkis (Katechetikos centro vadovas), Margarita Petrauskaitė (Katechetikos centro metodininkė), Domininkas Lizdenis (Šeimos centro vadovas), Rasa Kulikauskienė (Šeimos centro reikalų vedėja), Jūratė Damanskienė (Caritas vadovė), Gabrielė Eitavičienė (Jaunimo centras) ir Sonata Jakumienė (Kurijos referentė).

Sinodinio kelio Telšių vyskupijoje darbo grupės tikslas – skatinti Sinodinio kelio diskusinius susitikimus, įvertinti surinktas įžvalgas ir parengti Telšių vyskupijos įžvalgų apibendrinimą.

Darbo grupės posėdžio metu vyskupas pristatė įvairias Sinodinio kelio patirtis iš parapijų, pasidžiaugė žmonių aktyvumu ir aptarė įžvalgų vertinimo metodiką. Įžvalgos iš parapijų bus renkamos iki birželio 1 dienos.

Birželio 18 d. (šeštadienis) Telšiuose yra numatytas ikisinodinis susitikimas - Sinodinio kelio etapo Telšių vyskupijoje užbaigos šventė ir vyskupijos įžvalgų apibendrinimo pristatymas.

Viešpats telaimina Sinodinį kelią ir darbo grupės veiklą!