Dvasininkai karstėsi po stogus
Paskelbta: 2024-09-04 09:02:09

2024 m. rugsėjo 3 d. Telšių vyskupas, lydimas generalvikaro kan. Viliaus Viktoravičiaus ir Šilutės dekano kan. Remigijaus Saunoriaus lankėsi Pagėgių šv. Kryžiaus parapijoje. Daugiau kaip prieš metus Pagėgių parapijos bažnyčia patyrė gaisrą, kurio metu sudegė bažnyčios stogas, buvo suniokotos sienos bei grindys, apgadintas inventorius.

Nuo pavasario intensyviai vyksta bažnyčios atstatymo darbai, baigiamas dengti stogas, o pati bažnyčios erdvė išraizgyta pastoliais. Dėl lėšų trūkumo bažnyčios remonto darbai gali trukti keletą metų, tačiau iki šiol jau daug kas padaryta ir tai suteikia vilties.

Parapijos klebonas kun. Andrius Eidintas kartu su statybinės organizacijos atstovais pristatė bažnyčios atstatymo eigą. Dvasininkai užsilipo ant stogo ir apžiūrėjo vykdomus darbus. Tai unikali galimybė pažvelgti į Pagėgius iš aukštai, nes uždengus stogą nebus galimybės vaikščioti po stogo dangą.

Gesinant gaisrą buvo sulietos sienos, sunaikintos balkonų grindys, nukentėjo priešgaisrinė signalizacija, įgarsinimo aparatūra bei dalis elektros tinklų. Visus šiuos darbus teks dar atlikti. Prašome finansiškai prisidėti prie Pagėgių šv. Kryžiaus bažnyčios atstatymo.

Gavėjas: Pagėgių šv. Kryžiaus parapija
Sąskaita: LT65 7300 0101 8026 4268
Paskirtis: Auka bažnyčios atstatymui.