Šilalės dekanatas
Didkiemis  ▪  Girdiškė  ▪  Kaltinėnai  ▪  Kvėdarna  ▪  Laukuva  ▪  Pajūralis  ▪  Pajūris  ▪  Požerė  ▪  Šilalė  ▪  Teneniai  ▪  Tūbinės  ▪  Upyna (Šilalės r.)  ▪  Varsėdžiai  ▪  Žvingiai

Požerės Kristaus Atsimainymo parapija

Požerė, 75421 Šilalės r.
Tel. (449) 56 239

Aptarnauja kun. vicedek. Virgilijus POCIUS (Laukuva)

Šiokiadieniais nėra
    Šeštadieniais pagal susitarimą
  • Išpažinčių klausoma pusvalandį prieš šv. Mišias
    Kryžiaus kelio pamaldos sekmadieniais po 12 val. šv. Mišias
  • Gegužinės pamaldos sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių, kitomis dienomis 18 val.
  • Birželinės pamaldos sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių, kitomis dienomis 18 val.

Kristaus Atsimainymo atlaidai – rugpjūčio 6 d. (keliami į sekmadienį)

Parapijoje veikia:

Ministrantai, parapijos choras, Caritas.

Pavadinimas Požerės Kristaus Atsimainymo parapija
Adresas Požerės k., Šilalės r.
Juridinio asmens kodas 191313059
Bankas SWEDBANK
A. s. LT61 7300 0100 9714 ???

Požerės Kristaus Atsimainymo bažnyčia stovi Požerės kaime, 0,6 km į pietryčius nuo Paršežerio ežero.

Bažnyčia stačiakampio plano, vienabokštė, su apside, Įrengti 4 altoriai. Šventoriaus tvora akmeninė.

Dvarininkas P. Zaleskis 1771 m. pastatė medinę bažnyčią. Ji buvo Laukuvos parapijos filija. Apie 1800 m. į ją iš griūvančios Ivoniškio (Gudelių) dvaro koplytėlės perkelta Kristaus Atsimainymo statula. Tikintieji manė ją esant stebuklingą. 1868 m. bažnyčia remontuota, pristatyta zakristija. 1905–1906 m. bažnyčia gerokai pertvarkyta: pailgintas priekis, pristatytas bokštas.

Šventoriuje palaidotas kunigas Antanas Skinderis (1869–1948), lietuvių spaudos darbuotojas, ir Požerės klebonas Anicetas Kerpauskas (1921–1985).